Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1741 hodnocení
5
1694x
4
29x
3
6x
2
5x
1
7x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
+ Rychlé odeslání,zboží dobře zabaleno,dárek k nákupu
+ Vše ok, doporučuji
- O žádné nevím
Již několikátý nákup a vždy vše v naprostém pořádku, výborně výrobky za skvělé ceny
+ Brutalne rychle doruceni :D
+ Rychlost dodání, komunikace obchodu, výhodné ceny produktů
+ Obrovská rychlost
+ Přehledný eshop
+ Výborná komunikace - odpověď na dotaz za cca 20min
- V dnešní době trošku neekologické balení
Výborný eshop, objednávka byla během 1hodiny zabalená a vyexpedována, doručena byla druhý den.
Dobrý den, děkujeme Vám velmi pěkně za vysoké hodnocení. Velmi se těšíme na Vaši spokojenost. Určitě se budeme snažit i nadále být efektivní abyste byli vždy spokojeni.
Ohledně balení, mnoho lidí stále si milí ohranný vypín, který používáme s neekolegickými plastovými kuličkami. Jsme hrdí na to, že už desátý rok používáme jako ochrannou výplň v našich balíčcích jen Flo-pak BIO, které ve volné přírodě se úplně rozpustí do pár týdnů. 100% kompostovatelně!
Ještě jednou děkujeme. Jsme rádi, že můžeme číst podobné reakce.
+ Rychlost odeslání, kvalita šamponů
Nakupovala jsem poprvé a snad né naposled.Uvidím jestli výrobky budou mít účinek.Velký výběr,u každého výrobku podrobný popis.
+ Rychlost
+ Rychlost
+ Super rychlost dodání do druhého dne a pěkné balení +vzorky zdarma
+ Skvělý obchod- rychlost dodání, výborná komunikace a skvělé výrobky.
nejlepší šampony co znám , potom co mi po léčbě začali padat vlasy a měla jsem hodně prořídlé , jsem vyzkoušela Milva kofeinový šampon a vlasy mám opět v pořádku , chvilku to trvalo ale nedám na něj dopustit , požíváme celá rodina
+ Vše v pořádku
Objednam si sampony od Milvy pravidelne a vzdy je vse v poradku
+ Rychlé vyřízení
- Nic
Zatím nemám žádnou zkušenost je to můj první nákup.
Jsem velmi spokojená
- Zasilkovna jako jediny dopravce
+ Rychlost odeslání objednávky
+ rychlé dodání
Vše v naprostém pořádku, rychlé dodání.
_(4).png)