Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1741 hodnocení
5
1694x
4
29x
3
6x
2
5x
1
7x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
AV
Anežka Vohánková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.4.2023
Vše bylo bez problému. Rychle odeslání i doručení, doporučuji :)
Spokojenost,nakupuji zde často a ráda se do obchodu vracím,zboží je skvělé,komunikace a dodání super.
+ Vše ok
+ opakované objednávání
AF
Anna Fontulová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.4.2023
Spokojena.
jsem naprosto spokojená. Skvělá komunikace, rychlé dodání. Věe tak jak má být
EM
Eliška Molková
Hodnocení obchodu je 2 z 5 hvězdiček.
|
3.4.2023
Velice spokojená rychlé dodání
MJ
Marie Janáková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
31.3.2023
Ano
- Fuj
Vážený pane, děkujeme Vám za názor. Kontrolovali jsme Vaši objednávku. Nenašli jsme žádné stížnosti z Vaší strany. Objednávka byla přijata 23.3 na dobírku, odeslána na dobírku 23.3. Následně zásilka byla připravena na cílovém výdejním místě Kladno, Kročehlavy, TESCO,.................... M.C.Food Traders na 2023-03-24 10:11:24.
Byli bychom vděční pokud nám napíšete konkrétně v čem spočívá Vaše nespokojenost s naším obchodem.
Děkujeme předem. S přátelským pozdravem, Milva
ceny,rychlost dodání
IF
ILONA FORMÁNKOVÁ
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.3.2023
Velmi rychlé dodání dobré ceny
VK
Veronika Kastnerová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.3.2023
Maximální spokojenost. Výrobky výborné,rychlé dodání, skvělá cena, výborná komunikace. Nemám co vytknout
Vše proběhlo velmi rychle
SŠ
Slavomíra Šlebodová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.3.2023
100 % spokojnosť
Rýchle doručenie objednávky
A hlavne kvalita produktov
????????????
Skvělý obchod, bezvadné produkty a profesionální přístup k zákazníkovi. Rychlé doručení a kvalitně zabalená zásilka. Doporučuji.
LS
Lenka Skl.
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.3.2023
Kupovala jsem už poněkolikáté :) Šampony Milva jsme si velice oblíbili. Nemám co vytknout... :)
EF
Eliška Fuksová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.3.2023
S obchodem i jeho produkty jsem spokojená.Nakoupila jsem zde již po třetí.Komunikace s obchodem je dobrá,velký výběr z pohodlí domova,perfektní balení a rychlé dodání.Dopravce též v pořádku.Obchod můžu jen doporučit.
KP
Kateřina Peřinová
Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček.
|
11.3.2023
Obchod je v pořádku, ale tentokrát velice zklamalo doručení pres Zásilkovnu. Zásilkovna nebyla dlouho doručována, tak jsem zadala její vyhledávání. Bohužel jsem si z důvodu strašného spechu kuryrky nezkontrolovala balík. V balíku se vylil jeden šampon a kondicionér. Proto to asi tak dlouho trvalo, jestli čekali, až uschne krabice????♀️
+ Nákup v pohodlí domova.
Velký výběr.
KS
Kateřina Slámová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.3.2023
Jako vždy spokojenost. Nakupuji pravidelně
_(4).png)